AKCJA „PACZKA DLA BOHATERA”


Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci !!!

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji akcji „PACZKA DLA BOHATERA” Społeczna zbiórka żywności pod hasłem „XII BOŻONARODZENIOWA PACZKA DLA BOHATERA.

Celem akcji jest pomoc weteranom i kombatantom, ludziom, którzy walczyli o wolną Polskę. Jest to nie tylko forma pomocy dla tych, dzięki którym możemy cieszyć się Niepodległością, ale i szansa na zachowanie pamięci o ich odwadze i poświęceniu dla przyszłych pokoleń.

Do akcji można włączyć się poprzez zakup produktów z długim terminem przydatności, np.;

  • produkty spożywcze (mąka, cukier, herbata, kawa, konserwy, ryż, makaron, słodycze, warzywa i owoce w puszkach, soki, płatki śniadaniowe)
  • chemia gospodarstwa domowego i środki higieny (szampon, płyny do kąpieli, do prania, do mycia naczyń i podłóg, mydło, szampon itp.).

Zebrane produkty będą gromadzone w naszej placówce, a następnie zostaną przekazane do Zespołu Szkół Zawodowych im. mjra Henryka Dobrzańskiego „Hubal”, Al. Grzecznarowskiego 2

Akcja trwa do 10 grudnia 2022 r.

Zwracamy się też z wielką prośbą o własnoręcznie wykonane przez dzieci kartki z życzeniami dla naszych Bohaterów, które zostaną dołączone do paczek.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.