UDZIAŁ PRZEDSZKOLAKÓW W AKCJI „SZKOŁA DO HYMNU”


W tym roku po raz kolejny nasze przedszkole włączyło się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”. 10 listopada 2020r. o godz. 11:11 dzieci z wszystkich grup uroczyście odśpiewały w swoich salach hymn państwowy.  Jej celem  jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych. Już najmłodsze przedszkolaki znają godło, flagę i hymn naszego kraju. Dzieci w  ramach zajęć i zabaw edukacyjnych zapoznawały się i pogłębiały wiedzę o naszej Ojczyźnie. Wykonały też różnorodne prace plastyczne, przedstawiając polskie symbole narodowe. Udział w akcji jest jednym z działań rozwijających ich świadomość narodową i kształcących postawę patriotyczną.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z TEGO WYDARZENIA W ZAKŁADCE GALERIA.