REALIZACJA PRZEZ GRUPĘ JEŻYKI MODUŁU II „KODUJEMY RAZEM Z MAŁYM MISIEM” MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”


Kodujemy razem z Małym Misiem” to moduł, który składał się z części webinarowej skierowanej dla nauczycieli oraz dedykowanej dzieciom – w formie warsztatu literackiego przedstawionego na filmie. Część webinarowa dotyczyła rozwijania kompetencji cyfrowych przedszkolaków, cyberbezpieczeństwa oraz zawierała propozycję przeprowadzenia „Misiowego turnieju łamigłówek logicznych”.

Zgodnie z sugestią przedszkolaki z grupy Jeżyki rozwiązywały łamigłówki oparte o autorskie zagadki Misiowej Mamy, ćwiczyły umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów, czyli kompetencje niezbędne w codziennym życiu. Dzieci miały też możliwość zaprezentowania własnych zainteresowań tworząc zagadki, łamigłówki i zadania dla swoich koleżanek i kolegów z grupy, świetnie się przy tym bawiąc

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii w zakładce Galeria.