OGŁOSZENIE

Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w Przedszkolu nr 23 organizowana jest zbiórka dla dzieci przebywających w Domu dla Bezdomnych Kobiet przy ul. Zagłoby 3 w Radomiu. Zbiórka będzie trwać od 01.XII. 2020 r. do 18.XII. 2020 r. Dary można składać do kartonów oznaczonych naklejką „Dla dzieci”. Kartony te będą wystawione przy szatni. Podarunki zostaną przekazane podopiecznym Domu dla Bezdomnych Kobiet 21.XII. 2020 r. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 504 – 377 – 023.

Zwracamy się z ogromną prośbą do Państwa o włączenie się w naszą akcję i pomoc w zgromadzeniu najbardziej potrzebnych artykułów.

Marcel (3 lata) i Laura (1,5 roku) :

– pieluchy Dada nr 5 i nr 4

– mokre chusteczki

– płyn do kąpieli dla dzieci

– szampon dla dzieci

Oliwia (7 lat) :

– szampon do włosów z Elzą z Krainy Lodu

– szczoteczka do zębów i kubeczek

– gąbka do mycia

– krem ochronny

– dezodorant dziecinny

– pomadka truskawkowa dla dzieci

– szczotka do włosów

Bartek (12 lat) :

– dezodorant

– szampon do włosów

– żel do mycia

– szczoteczka do zębów i pasta do zębów

– gąbka do mycia