^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

WYDARZENIA

26.11.2015 i 03.12.2015 w grupach ?ŻABKI? i ?MISIE? odbyły się uroczystości ?Pasowania na Przedszkolaka?. Zgromadzeni na uroczystości Pasowania rodzice mogli podziwiać  prezentacje artystyczne swoich pociech, w których zaprezentowały się wszystkie dzieci nowo przyjęte w poczet przedszkolaków Przedszkola Publicznego Nr 23. Punktem kulminacyjnym tych uroczystości, zapierającym przedszkolakom dech w piersi, był moment pasowania. Za sprawą pani dyrektor Renaty Zimnickiej i jej ?czarodziejskiego ołówka? nasze kochane trzylatki stały się pełnoprawnymi członkami przedszkolnej społeczności. Niejednej mamie oraz tacie łza wzruszenia zakręciła się w oku: z dumy, radości, lekkiego niedowierzania, że oto ukochane maleństwo staje się prawdziwym przedszkolakiem. Od tej pory z wesołą  piosenką na ustach: ?Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę...? wszystkie nowo pasowane przedszkolaki z wielką ochotą przybywają do przedszkola.

Copyright © 2015. Przedszkole Publiczne Nr 23 Rights Reserved.