^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2020

16,21,22,23,28,29,30.01.2020 W tych dniach odbyły się w naszym przedszkolu uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka. Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Dzieci bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując programy artystyczne z wierszem, piosenką, tańcem  a także przedstawienia. W ten sposób dziękowały za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia- przede wszystkim dużo zdrowia, cierpliwości oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Uroczystość zakończono wspólnym, słodkim poczęstunkiem, przygotowanym z pomocą rodziców.
 Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Copyright © 2015. Przedszkole Publiczne Nr 23 Rights Reserved.