^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

JASEŁKA STOKROTKI 2019

19.12.2019 Dzieci 6-letnie z grupy Stokrotki przygotowały pod okiem swoich pań Jasełka. Uroczystość wprowadziła całą społeczność przedszkolną w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.  Po zakończeniu przedstawienia Pani dyrektor Renata Zimnicka życzyła wszystkim  obecnym zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.

Przed rozpoczęciem Jasełek został rozstrzygnięty bożonarodzeniowy konkurs plastyczny "Najpiękniejszy anioł".

Copyright © 2015. Przedszkole Publiczne Nr 23 Rights Reserved.