^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

WYDARZENIA

08.03.2019 "Jak ogród nie istnieje bez kwiatów, tak świat nie istnieje bez kobiet". 8 marca- Dzień Kobiet- w tym dniu w sposób szczególny podkreślane jest znaczenie oraz wartość każdej kobiety w życiu codziennym. Także w naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć chwil na świętowanie tego dnia. Z tej okazji dzieci z grupy Słoneczka przedstawiły program artystyczny szczególnie skierowany do pań, dziewczynek i zaproszonych gości. W wierszach i piosenkach przekazane zostało wiele miłych słów i podziękowań. A mali panowie wszystkim paniom złożyli życzenia i wręczyli upominki. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku wyrażania wdzięczności i obdarowywania upominkami innych.

 

 

Copyright © 2015. Przedszkole Publiczne Nr 23 Rights Reserved.