^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

WYDARZENIA

11.01.2019, 21.01- 25.01.2019 W tych dniach nasze przedszkolaki zaprosiły do przedszkola swoje ukochane Babcie i Dziadków, żeby świętować wspólnie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jako pierwsze uczciły to święto dzieci z grupy Pszczółki, które zaprezentowały "Bajkowe Jasełka". Pozostałe przedszkolaki przygotowały dla nich specjalne programy artystyczne, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i zaprosiły do udziału we wspólnych zabawach i konkursach. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Towarzyszyły temu radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom przygotowane samodzielnie upominki. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji przez rodziców słodki poczęstunek. Dziękujemy za przybycie. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

 

 

Copyright © 2015. Przedszkole Publiczne Nr 23 Rights Reserved.