^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

WYDARZENIA

03.01.2019 Nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z Agencji artystycznej "Blaszany Bębenek" z Trzebini. Gościli oni z przedstawieniem „Skarb to nie tylko złoto”. Przedszkolaki obejrzały wesołą i wciągającą historię dwójki krasnali, którzy na polecenie króla wyruszyli do lasu, aby odnaleźć roślinę potrzebną do sporządzenia mikstury. Miała ona pomóc w wypędzeniu dokuczliwych nietoperzy z zamku. Okazało się, że czekały ich tam zabawne, czasem niebezpieczne oraz pouczające przygody. Jednak z pomocą naszych dzielnych i odważnych dzieci, które uwolniły krasnala z pajęczej sieci, udało im się szczęśliwie zakończyć swoją podróż. Spektakl przybliżył przedszkolakom czym jest prawdziwa przyjaźń oraz dlaczego należy słuchać starszych od siebie osób i nie ufać nieznajomym. W przedstawieniu wykorzystano znane wszystkim dzieciom piosenki. Nasi widzowie mieli stały kontakt z żywym aktorem, bo oprócz wspólnego tańca i śpiewu mogli wziąć udział w ratowaniu krasnali przed niebezpieczeństwem oraz wspólnym poszukiwaniu rośliny. Wszystkim bardzo się podobało.

 

 

Copyright © 2015. Przedszkole Publiczne Nr 23 Rights Reserved.