30.11.2018 Ten dzień na długo zapadł w pamięci naszych przedszkolaków. Obchodziliśmy wspólnie Dzień Pluszowego Misia. Uroczystość przygotowały dzieci 4-letnie z grupy Krasnoludki razem ze swoimi paniami. Rozpoczęła się ona przedstawieniem, następnie wszyscy gimnastykowali się z misiami, rozwiązywali zagadki, obejrzeli krótki zwiastun filmu o misiu Paddingtonie, a zakończyła się tańcem i wspólnym śpiewem piosenki "Miś pluszowy".

Dzieci z grupy Krasnoludki obchodziły ten dzień również ze swoimi rodzicami. Przy okazji tej uroczystości, dwoje nowych przedszkolaków, które zaczęły uczęszczać do tej grupy we wrześniu 2018 r., zostało pasowanych przez panią dyrektor Renatę Zimnicką na pełnoprawnych przedszkolaków, którym życzymy samych sukcesów.

26.11.2018 W miesiącu listopadzie bajkę w grupie Słoneczka czytała mama Kalinki. Dziękujemy

21.11.2018 Wizytę w naszym  przedszkolu złożyli przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu. Uczyli oni nasze przedszkolaki za pomocą krótkiego filmu, prezentacji multimedialnej, rozmowy  i zagadek   zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na zakończenie dzieci otrzymały upominek w postaci odblaskowego misia. W dowód wdzięczności za przekazaną wiedzę przedszkolaki obdarowały gości pięknie przygotowanym, pisemnym podziękowaniem. Dziękujemy za wizytę

20.11.2018 W naszym przedszkolu odbyły się warsztaty zorganizowane przez animatorów Kreatywnej Planety z Inowrocławia. Dzieci wykonały stroik bożonarodzeniowy ozdobiony mchem i różnymi ozdobami świątecznymi, np.: bombkami, szyszkami, wstążeczkami i innymi materiałami potrzebnym do jego wykonania, zapewnionymi przez organizatorów. Wszystkie stroiki były piękne. Przedszkolaki zabrały je do domu.  Dziękujemy

16.11.2018 Nasze przedszkole odwiedził już po raz trzeci Teatrzyk Pierwszego Kontaktu z Lublina. Tym razem  z przedstawieniem pt. "O smoku co pękł tego roku". To zabawna historia opowiedziana na kanwie legendy o smoku wawelskim przez trzech aktorów,  z wykorzystaniem pacynek i kukiełek. Spektakl ten to była duża dawka humoru, prawie cały czas występował kontakt z żywym aktorem np. poprzez taniec z dziećmi, pomoc przedszkolaków przy niektórych scenach. Dużym atutem tego spektaklu były też barwne kostiumy i scenografia. Wszystkim bardzo się podobało.

14.11.2018 Dzieci 3-letnie z grupy Misie, nasze najmłodsze przedszkolaki, które we wrześniu 2018 roku zaczęły uczęszczać do naszego przedszkola, podobnie jak w październiku, ich rówieśnicy z grupy Żabki, zostały pasowane na pełnoprawnych przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się krótkim programem artystycznym zaprezentowanym przez  nasze dzielne i odważne  maluchy. Następnie za pomocą "czarodziejskiego ołówka" pani dyrektor Renata Zimnicka dokonała uroczystego pasowania. Na koniec przedszkolaki otrzymały życzenia i upominki. Dzień ten, pełen emocji i miłych wrażeń, pozostanie na długo w pamięci zarówno dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

14.11.2018 Dzieci z grup Pszczółki i Jagódki  uczestniczyły w zajęciach sportowych zorganizowanych w PSP nr 17 i poprowadzonych przez nauczycieli i uczniów tej placówki. Nasze przedszkolaki świetnie się bawiły. Dziękujemy za zaproszenie.