11.01.2018  Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas. W tym dniu po śniadaniu udaliśmy się do domu weselnego "GĘBARZÓWKA" na bal karnawałowy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, motylki, biedronki, zwierzątka, rycerzy, piratów, policjantów, Spidermanów, Batmanów... Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku. Wszystkie przedszkolaki miały też możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych, które będą wspaniałą pamiątką. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

09.01.2018  W ramach akcji "Cała Polska Czyta dzieciom "dzieci z grupy Muchomorki odwiedzili rodzice Poli. Mama dziewczynki przeczytała dwa opowiadania z książeczki pt.  "Wielka księga Kici Koci". Przedszkolaki  z uwagą  słuchały i czekały na możliwość obejrzenia obrazków. Pani Agnieszka nawiązała świetny kontakt z dziećmi, zadawała pytania, na które z chęcią udzielały odpowiedzi. Dziękujemy za poświęcony czas.

20.12.2017  Dzieci z grupy Muchomorki odwiedziły Radomską Wytwórnię Bombek, po której oprowadzał przesympatyczny właściciel Pan Józef. Dzieci poznały proces powstawania szklanej bombki w bardzo różnych  kształtach. Miały okazję podejrzeć pracę pań dekorujących oraz wystawę przepięknych gotowych bombek choinkowych. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało piękną, ręcznie malowaną bombkę ze swoim imieniem.

19.12.2017 Dzieci z grupy Jeżyki zaprezentowały Jasełka oraz przepiękne kolędy i pastorałki. Przedszkolaki  wystąpiły w specjalnie przygotowanych strojach i w przepięknej scenografii. Był św. Józef, Maryja, Pastuszkowie, Aniołowie, Trzej Królowie i dzieci. Występy naszych małych aktorów  wprawiły całą społeczność  przedszkolną w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego co roku, z niecierpliwością  czekamy na Święta Bożego Narodzenia. Po części artystycznej Pani Dyrektor Renata Zimnicka złożyła wszystkim  życzenia świąteczno- noworoczne.

18.12.2017  Grupy Słoneczka i Stokrotki wraz ze swoimi paniami wybrały się do PSP nr 17 w Radomiu. Nasze starsze przedszkolaki zostały zaproszone na zajęcia z koszykarzami PSP nr 17 i reprezentantami Rosy Radom.

17.12.2017 Grupa Stokrotki stroiła w centrum miasta na Placu Corazziego choinkę w ramach konkursu "Najpiękniejsza choinka" organizowanego przez Urząd Miejski w Radomiu.

15.12.2017 Przedszkolaki z grupy Motylki zaprezentowały krótkie przedstawienie pt. "Ubranka dla bałwanka" dla swoich młodszych kolegów i koleżanek z grup "Żabki", "Misie", "Pszczółki","Krasnoludki" i "Muchomorki". Wszystkim dzieciom bardzo się podobało.