^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

WYDARZENIA

08.03.2018 podczas Akademii z okazji Dnia Kobiet dzieci z grupy Biedronki zaprezentowały program artystyczny. Wysłuchaliśmy okolicznościowych wierszy, piosenek z akompaniamentem różnych instrumentów, obejrzeliśmy piękny taniec. Wszystkie kobiety zarówno te duże, jak i te małe otrzymały serdeczne życzenia. Na koniec chłopcy wręczyli Paniom pracującym w naszym przedszkolu drobny upominek w postaci kwiatka.

 

 

05.03.2018 Z okazji Dnia Kobiet dzieci z grupy Stokrotki odwiedziły pierwszą w Radomiu Manufakturę Słodyczy. Najstarsze przedszkolaki, podobnie jak we wrześniu ich koledzy i koleżanki z grupy Motylki, wzięły udział warsztatach i pokazie wytwarzania słodyczy. Wycieczka bardzo im się podobała i długo ją wspominali.

27.02.2018 Dzieci z grupy Żabki piekły babeczki jagodowe. Przedszkolaki zwiedziły także kuchnię przedszkolną, obserwowały pracę pań na kuchni.

 

26.02.2018 Grupy Słoneczka i Stokrotki wraz ze swoimi paniami już po raz drugi wybrały się do PSP nr 17 w Radomiu na wspólny trening z reprezentantami Rosy Radom. Dzieci świetnie się bawiły, zmęczone ale bardzo zadowolone wróciły do przedszkola.

20.02.2018 5 i 6- latki z grup Motylki, Jeżyki, Słoneczka i Stokrotki wraz ze swoimi paniami wzięły udział w Dniach Otwartych w PSP nr 17 w Radomiu. Dzieci bawiły się z nauczycielkami pracującymi w szkole. Następnie panie oprowadziły i zapoznały nasze starszaki ze szkołą. Przedszkolaki wróciły bardzo zadowolone.

 

 

14.02.2018 Dzieci z grupy Jagódki piekły ciasteczka owsiane z żurawiną, orzechami, pestkami dyni i słonecznikiem. Był również "Ciasteczkowy zawrót głowy" podczas, którego dzieci ze starszych grup mogły degustować wypieki młodszych koleżanek i kolegów.

 

12.02.2018-13.02.2018 W tych dniach dzieci z grupy Pszczółki eksperymentowały i wyciągały wnioski. Przedszkolaki poznały właściwości wody i magnezu. Wzbogaciły doświadczenia plastyczne, utrwalały kolory zabarwiając wodę. Kształtowały precyzję ruchów i koncentrację. Były to bardzo ważne zajęcia, ponieważ dzięki różnego rodzaju eksperymentom dziecko zaczyna lepiej rozumieć świat a stanowią świetną zabawę.

 

Copyright © 2015. Przedszkole Publiczne Nr 23 Rights Reserved.